Похоже, очередная профанация!

НикВести Блоги / 16:46, 27 Апреля, 2017
0
2191

Никто РФ государством-агрессором так и не признал. Областной совет всего лишь подтвердил свое ранее принятое решение об обращении... в ООН. 

Как там у Высоцкого в песне про Канатчикову дачу?

Ниже текст решения, принятого областным советом:

Про визнання Російської Федерації державою-агресором

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 2.3.1. Регламенту Миколаївської обласної ради шостого скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 18 грудня 2015 року № 1, враховуючи подання голови обласної державної адміністрації, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати рішення обласної ради від 16 квітня 2015 року № 1 щодо Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, яка всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН.

2. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо посилення тиску на Російську Федерацію, у тому числі шляхом запровадження нових секторальних обмежувальних заходів (санкцій), з метою зупинення російської агресії на території України.

3. Надіслати це рішення Президенту України, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України та оприлюднити в газеті обласної ради "Рідне Прибужжя".

Голова обласної ради В.В.Москаленко

НикВести Блоги / 16:46, 27 Апреля, 2017
0
2191
comments powered by Disqus