Знайомтесь: Філологічна Ольвія

НикВести Блоги / 18:11, 25 Июня, 2017
0
2711

Це започатковано нову Фейсбук-групу з такою назвою. Ось вона.

Започатковано, як це буває, досить несподівано. 

Наше Міносвіти часто критикують батьки і вчителі за ті чи інші риси поточного буття галузі. Але міністерство працює, також і на перспективу. От, скажімо, започаткувало дуже цікавий проект під назвою Філологічний Олімп. А про Миколаїв забули.  

Ну я, звісно, не знаю, з якої причини. Але вирішив, що не варто вдаватись до критики київських чи наших місцевих освітніх менеджерів, мовляв, як же так, чому так, коли виправите таку прикру несправедливість? Краще ту помилку взяти і виправити. Принаймні спробувати, бо у будь-якій живій справі є плюси і мінуси, є можливості, що видаються реальними, а є і ризики, про які не можна забувати.

В групі, як можна побачити, сьогодні 16 учасників. Це мої особисті Фейсбук-знайомі (і знайомі тих знайомих), що ідею підтримали. Тут і педагоги, і науковці, і громадські діячи. От кого нема, так це миколаївських педагогів. Є один фахівець з ОІППО. Але ж це замало для того, щоб сказати, що група відбулась? Бо вона створена саме для педагога, що працює в школі, і у нашому випадку - у миколаївській школі.

А це фрагмент допису з тої групи. 

Бачте, вже і науковці готові до співпраці, і форуми корисні показані, і спеціалізовані спільноти. Бракує поки що педагогів. Ну вони ж були не в курсі, а зараз вже їм пряме запрошення: шановні словесники до ваших послуг професійний форум, долучайтесь.

До речі, про Херсон на Філологічному Олімпі теж, здається, забули. Але що нам той Херсон, нехай самі про себе дбають. Так же? Ні не так. В соціальних мережах не так. Не має значення, звідки людина, де вона живе. Має значення, що вона в тих інформаційних хащах шукає і що готова зробити. Для себе чи для свого міста, своєї школи, своєї країни. А хто шукає…

НикВести Блоги / 18:11, 25 Июня, 2017
0
2711
comments powered by Disqus