Учасники АТО організували відпочинок для 83 дітей із Станиці-Луганської

НикВести Блоги / 17:59, 18 Августа, 2017
0
2647

Замерехтіло зелено око семафора, потяг Одеса-Словянськ здригнувся, та якось неохоче поїхав, немовби бажаючи залишитись в сонячній Одесі назавжди.

Поїхала додому остання група дітей зі Станиці-Луганської. В місця потрощених дахів, кілометрових черг на КПП, на землі які щедро политі кров’ю та сльозами. Туди де життя перестукує від блок посту до блок посту, від обстрілу до обстрілу. Чи змогли ми передати цім діточкам краплю тепла та сонця, чи змогли ім подарувати розуміння що Україна це країна щирих та добрих людей, де всі хочуть миру та злагоди? Не знаю, але ми дійсно намагались.

Весь проект був організований спільними діями ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», Станично – Луганської райдержадміністраці та департаментом освіти Миколаївської облдержадмінстрації.

Двадцять один день на морі, вісімдесят три маленьких життя віком від 4 до 17 років. Кожен з них досхочу наганявся в аквапарку «Коблево», наспілкувалися із дельфінами у дельфінарію «Немо», пройшли екскурсіями у Миколаївському зоопарку, накатались на ракеті «Нібулону», відвідували різні музеї та Одеську кіностудію. У таборі дітки отримували допомогу психологів, з ними займались аніматори, вони навіть смажили картоплю та сало на багатті. Відпочивали як могли.

Не можу передати якою титанічною працєю був реалізований весь цей проект. Десятки годин важких перемовин із Укрзалізницею щодо надання безкоштовних квитків, пошуки спонсорів, безкоштовного транспорту, величезна кількість маленьких та великих неприємних нюансів. Але все позаду. Всі здорові, задоволені, та з новими надіями на нове життя.

Низький уклін усім хто приймав участь у цьому проекті, але найбільша подяка звичайно організатору, невтомній бджілкі Олександрі Бортнік, що сама є переселенцем, та зробила просто неймовірний об’єм роботи.

Попереду дітей чекають від нас подарунки у вигляді пам’ятних портфоліо про подорож та великі банери що будуть розміщені у райдежажміністрації Станиці-Луганської, у спортивній та середній школах. 

Наступного року будемо ретельніше та заздалегідь готуватись до початку сезону, з Божою поміччю зможемо прийняти від 300 до 500 дітей. 

Ще раз дякуємо всім хто долучився до світлої справи. 

Олександр Терещенко - за натхнення та міцні стусанчики

Станично-Луганська адміністрація - Юрій Золкін, Юлія Резніченко за підтримку та довіру

Євген Федоров, Жуковський Дєнис, Павло Саєнко, Сергій Гуссіді, Вікторія Матієнко, Олег Кравець, Тімур Хашимов - Учасники АТО, члени організаціїї що активно допомагали в процесі реалізації проекту

Вікторія Москаленко, олександр Сєнкевич, Вячеслав Бонь, юрій Любаров, Леонід Костенко, Олена Удовіченко та інші посадові особи що долучилися до проекту.

Борис Козир за оплату квитків для першої групи та допомогу у перемовинах з Укразалізницею.

Компанія Оріон-Авто та ФОП Дяченко Віталій за наданий транспорт

ТРЦ Делікатес, особисто Тетяна Казакова Єлізавета Брієнкова за чудові та смачні обіди

Андрій Вагапов - за величзний обсяг роботи по м. Одеса

Одеська кіностудія, Аквапарк "Коблево", Дельфінарій "Немо". Миколаївский Зоопарк, Миколаївский краєзначий музей - за право на безкоштовне відвідування

Компанію М-Моторс та особисто Кисельову Олену за фінансування траспортних витрат

Компанію "Нібулон" - за прогулянку на «Ракеті"

Керівництво дитячого оздоровчого табору "Орлятко" та особисто Зою Юріївну Щербіну

Євген Парамонов та Олександр Бабіч за цікаві та змістовні екскурсії. 

Ірина Абрамова - за страхування життя та здоровя дітей

А також всіх прекрасних людей що матеріально, морально, технічно підтримали наш проект.

Слава Україні. 

НикВести Блоги / 17:59, 18 Августа, 2017
0
2647
comments powered by Disqus