Збереження енергії - філософія інша

НикВести Блоги / 22:55, 11 Октября, 2017
0
3192

Є в Миколаєві вулиця Інженерна. В центрі. Тількі но пройшовся. Темно. Тобто на вулиці горять жовті ліхтарі на стовбах з однієї сторони автодороги.

Вулиця починається від старої верфі, чи корабельні з якої почався Миколаїв, під номером 2 - Центральна райадміністрація розтшована. А світла на вулиці вже на другому кварталі - малувато.

Що казати про вулиці в Заводському районі міста, чи Інгульскому? Ліхтарі є, але зі старими лампами, які споживають забагато електроєнергії.

Сьогодні ж у місті пройшла конференція, яку проводив Центр підтримки бізнесу по програмі ЄБРР "Практичне впровадження альтернативної енергії та енергозберегаючих технологій в бізнесі".

Корисний захід на якому Дж.Сейл, сертифікрваний менеджер з енергетики зробив доклад про структурні зміни енергетики, та тенденції розвитки. Було багато корисних таблиць, графіків, прикладів. Зрозуміли присутні що слід міняти відношення до енергоспоживання. ОСББ почули презентацію ефективного енергопостачання.

А в кулуарах дізнався що кожний ліхтар в освітленні міста коштує бюджету у 4200 грн. обслуговування в місяц. Горить, не горить, як світить - нікого не цікавить. Платня йде фактично зі столба з ліхтарем. Щомісячно. Рента така дивна - з опори під ліхтарем. Eldorado. І навіщо щось змінювати?

Кажуть, наше місто інженери "розбудували". Навряд. Здається - "схематозники" відбирання грошей, що при комуністах, що після революції гідності - наше все!

НикВести Блоги / 22:55, 11 Октября, 2017
0
3192
comments powered by Disqus