Агенція розвитку і її наглядова рада

НикВести Блоги / 22:32, 29 Октября, 2017
0
1741

Про Миколаївську міську агенцію розвитку чули всі, а дехто навіть і питання різні ставив. Мовляв, що це таке, навіщо треба, ну і далі в дусі дещо скептичному. Який можна зрозуміти, адже і сама по собі міська рада, і її виконком з різними управліннями (департаментами?), відділами – хіба не розвитком міста має займатись? Але тепер ситуація з тими запитаннями суттєво змінилась.

По-перше, визначені люди, які від імені саме міської громадськості тими питаннями будуть опікуватись на постійній основі. Створено орган для цього комунального підприємства, який називається Наглядова рада. 

По-друге, саме зараз ця рада вивчає пропозиції про ефективний інформаційний канал взаємодії з миколаївцями, що питаннями роботи Агенції цікавляться предметно. Тобто мають відповідний фах і можуть з одного боку роботу цієї установи оцінювати, а з іншого – щось порадити, помітити певні недоліки в роботі, а відтак допомогти їх виправити. Ну а для чого ще потрібна Наглядова рада?

Так от щодо каналу. Є пропозиція взяти за основу Фейсбук-групу. З відповідною назвою: "Миколаївська агенція розвитку. Наглядова рада". Так, група вже є і можна поглянути, яку інформацію там розміщено. Ну і долучитись, щоб на майбутнє бути в курсі цієї справи. Це для тих, хто і сам в Фейсбуці є, і розуміє, про що йдеться. А для тих, хто ще не опанував цю інформаційну систему, наведемо фрагмент робочого процесу, підтриманого саме тою групою. 

Так, саме робочого, бо як є пропозиції щодо покращення роботи Агенції, то це ж і є робота Наглядової ради. Пропозицій дві і стосуються вони сайту комунального підприємства (див. http://www.mda.mk.ua/)

1. Пошук

Ну забули зробити. Так, сайт є, а можливості шукати на ньому інформацію нема. Це абсолютно стандартна і широко поширена можливість, про неї просто забули.

2. Організаційний розділ

Теж позиція стандартна. Коли якась організація створює сайт (от хоч би і міська рада), то першим ділом там розміщують статут чи положення про неї, організаційну схему (які є підрозділи), положення про підрозділи (чим мають займатись), прізвища керівників і відповідальних співробітників, посадові інструкції. На додаток гарним стилем вважається показати інформацію про місію, бачення розвитку, плани поточні і перспективні. 

У нашому випадку є фотки працівників Агенції (хто знає секрет, той побачить і назву посади), але характеристики підрозділів, посадових інструкцій нема. Чи треба і тут знати якийсь секрет? Це треба виправити.

Отакі дві прості і зрозумілі кожному пропозиції.

Але тут може постати питання, а чого ж це ми розмовляємо про сайт, коли є і більш важливі для Агенції теми? Ну, наприклад: Інвестиції або Проекти. Тут все просто. Поки що фахівець з сайтів роботу Агенції оцінив і дав пропозиції, а фахівці з інвестицій і проектної справи працюють над питанням. Сайт легко оцінити і недоліки помітні відразу, а от з іншими питаннями треба ще подумати, почитати, порівняти – не так все просто.

І отут полягає головний момент: як групу підтримають своєю присутністю городяни, як вони виявлять інтерес до питання, то вона запрацює і буде давати якусь користь. А як залишиться в статусі якоїсь там модної забавки, то і результат буде іграшковий. Тобто пшик.

НикВести Блоги / 22:32, 29 Октября, 2017
0
1741
comments powered by Disqus