Мало заступників, треба ще четвертий «зам», або «нужно присторить своего»

НикВести Блоги / 12:16, 14 Мая, 2018
0
4168

У вільному доступі з’явилося розпорядження нашого міського голови Сенкевича про внесення змін до діючої структури департаменту ЖКГ, згідно якого кількість заступників директора департаменту ЖКГ із двох осіб збільшується до чотирьох. В преамбулі цього розпорядження мета змін зводиться до короткого виразу: з метою необхідності поліпшення організаційної структури департаменту ЖКГ… внести наступні зміни до структури…. 

Стислість, як відомо, сестра таланту, втім, пане голово, мені, як пересічному громадянину, який платить податки і утримує вас з вашим апаратом, хотілося б знати, з якого дива ви вдвічі збільшуєте кількість заступників одному з ваших підлеглих? У нас у порівнянні з минулим роком (а попереднє ваше розпорядження, яким затверджена структура з двома заступниками у директора департаменту ЖКГ міста, видане вами у минулому році) вдвічі збільшилася кількість умовних одиниць, які обслуговує підпорядковане вам відомство? Чи може законодавство змінилося корінним чином і зараз потрібно тендери на прибирання і ремонт наших срачів погоджувати з міжгалактичною радою по захисту розумних істот? Може кошти на утримання цих нових двох чиновників краще було б направити на придбання якоїсь нової техніки для ЖКГ міста, або впорядкувати якусь територію міста? 

Ви ж користуєтесь інтернетом і вочевидь зустрічали у мережі матеріали про кількість чиновників у розвинутих країнах, з яких ми беремо приклад, чому ж ми тоді множимо чинуш? Втім, не треба ходити до закордонних сусідів, у сусідніх областях заступників у керівника ЖКГ менше- у Вінниці один заступник, в місті Дніпро також два і лише у столичного київського їх четверо. Але ж у нас в Миколаєві не київські об’єми! Проста арифметика підказує, що на ставки цих двох новопридбаних замів можна взяти з десяток роботяг слюсарів чи прибиральників, хоча б за 7 тисячною армією бродячих псів, яку не може впорядкувати черговий призначенець від цього мера! 

Ви звичайно розумна людина, пане голово, проте не потрібно недооцінювати тих, хто вас обрав. Ми теж можемо змикитити, що якщо роздрібнити щось велике, то в хаосі тоді і винних не знайдеш. Як казали римляни- розділяй і володарюй, чим ви і займаєтеся, як видно з ваших рішень.

Таке от враження пересічного, вибачайте.

PS: і не порушуйте Закону, шановний, навчіться якщо не поважати, то хоч жити за ним, адже відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», у разі коли штатна чисельність департаменту становить понад 32 одиниці, директор департаменту може мати не більше трьох заступників, у тому числі одного заступника, який не очолює відділ (управління).

НикВести Блоги / 12:16, 14 Мая, 2018
0
4168
comments powered by Disqus