У Миколаєві відбудуться загальноміські громадські бюджетні слухання

НикВести Блоги / 09:35, 21 Сентября, 2018
0
1365

20 вересня ініціативна група з 12 місцевих NGO та ОСББ на засіданні Експертно — громадської ради міськвиконкому (ЕГР) запустити перших загальноміських громадських слухань з питань ефективності і прозорості бюджету Миколаєва 2017- 2019 роки.

Урочисте підписання колективного листа зверненя миколаївському голові відбулось на виконання рішення ЕГР від 14 вересня за рекомендаціями трьох щорічних моніторингів рівня публічності участі і доброчесності прозорості громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»

та серій громадських аудитів  доброчесності запровадження програмно цільового методу ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» 2017-18 р. та моніторингової досліджень ГО «Фонд ініціативного розвитку» у сфері енергозбереженнята ГС «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу» у сфері управління комунальним майном у м. Миколаєві.

Голова Експертно громадської ради виконавчого комітету миколаївської міської ради Артем Ващиленко відкриваючи засідання казав:

«Системні моніторинги громадських експертів протягом 3-х років підтверджують корупціогенні чинники у системі управління бюджетним процесом. Їх долати можливо за активною участю всієї громади. Саме тому ми ініціювали загально міські громадські слухання. 

Так миколаївці зможуть у листопади сформувати замовлення депутатам і чиновникам не тільки на пріоритети бюджетних видатків  а і демократичні механізми управління містом..» 

Ініціатор проведення Заступник голови ЕГР та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін так прокоментував подію:

«…Наша Експертно-громадська рада має рецепти належного врядування. Але для їх сприйняття місцевими посадовцями, членами міськвиконкому і депутатами особливо у сфері місцевого бюджету нам потрібна допомога активних та розумних городян. У свій час ми розробили міську процедуру проведення громадських слухань. 

Тепер ця процедура демократії участі допоможе городянам разом з місцевим посадовцям і депутатам налагодити таку систему управління, що дозволить отримати громаді якісні муніципальні послуги за зрозумілі, прийнятні громаді ціні вже у 2019р…..»

Пакет документів вже у міського голови. Чекаємо його рішеня щодо процедурних питань підготовки та проведення громадських слухань!

Прес-служба ГО «Фонд розвиткум. Миколаєва».

НикВести Блоги / 09:35, 21 Сентября, 2018
0
1365
comments powered by Disqus