Депутату Янішевській здається, що рішення по її позову з «мови» приймав не суддя

Николаев, Политика — НикВести / 15:04, 01 Февраля, 2013
2989

У п’ятницю, 1 лютого, відбулось засідання Миколаївського окружного адміністративного суду за позовом депутата Оксани Янішевської до обласної ради щодо відміні рішення про прийняття статусу російської мови як регіональної в Миколаївській області. Своє звернення до суду Оксана Янішевська пояснює тим, що місцеві ради не володіють достатніми повноваженнями для регулювання мовної політики, а Закон України «Про основи державної мовної політики» автоматично визначає статус російської мови як регіональної. Про це депутат Янішевська повідомила в коментарях.

Як зазначається у повідомлені, представник відповідача, начальник юридичного відділу  апарату обласної ради Тетяна Лабарткава заявила, що депутати діяли виключно згідно з Конституцією України.

Після того, як суддя повернувся з дорадчої кімнати, він почав оголошувати постанову про відмову опозиційному депутату у задоволенні її позову, при цьому навіть не оголосивши мотивувальної частини свого рішення.

- Виходить, що суд навіть не вважав за потрібне пояснити своє рішення, - коментує цю ситуацію депутат облради Оксана Янішевська.

Депутат-опозиціонер вважає, що рішення у миколаївських судах, останнім часом, приймають зовсім не судді.

- Схоже, що останнім часом в Миколаївській області рішення в судах приймаються не суддями та навіть не в суддівських кабінетах. Прийняти незаконне рішення не страшно, а ось не виконати завдання владної верхівки загрожує кар’єрі. І таких прикладів багато, варто лише згадати суддю з Нового Бугу, який присудив пенсіонерці штраф за заклик не голосувати за партію влади, або як той самий Миколаївський окружний суд приймав активну участь у фальсифікаціях виборів на 132 одномандатному виборчому окрузі, - йдеться у її повідомленні.

Оксана Янішевська обов’язково подаватиме апеляцію на дане рішення суду.

Нагадаємо, що сьогодні Миколаївський окружний адміністративний суд відмовив у задоволені позову Янішевської проти Миколаївської облради.

Хочешь узнавать самые важные новости первым? — Подпишись на Telegram НикВестей
Николаев, Политика — НикВести / 15:04, 01 Февраля, 2013
2989
Комментирование старых материалов закрыто по техническим причинам
Добавить комментарий

Loading...
Самое важное сегодня