Динамо програло Бенфіці в першому матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів

23:57, 17 серпня, 2022

Динамо з рахунком 0:2 поступилося португальскій Бенфіці на своєму полі в першій грі раунду плей-оф Ліги чемпіонів.

Про це пише НВ.

Гості з перших хвилин взяли гру під свій контроль та зуміли відкрити рахунок вже на 10-й хвилині. Це Жилберто пробив точно у дев’ятку воріт Бущана ударом метрів з 18 після пасу від Маріу.

Господарі одразу ж мали шанс відновити рівновагу, але з ударом Циганкова впорався голкіпер португальского клуба Влаходімос.

Надалі суперники втратили ще по одному моменту відзначитись голами, після чого Бенфіка збільшила свою перевагу на 37-й хвилині.

У цьому епізоді Циганков припустився грубої помилки: його передачу перехопив Нерес, який викотив м’яч на Рамуша, а той не схибив.

Динамо знайшло в собі сили боротися і створити момент на 68-й хвилині, коли Караваєв замикав передачу від Буяльського, та Влаходімос встиг зблизитися з візаві та заблокувати його удар.

Наприкінці матчу Караваєв втратив ще один шанс забити, коли цілив у кут воріт Бенфіки, але Влаходімос і цього разу врятував гостей.

0:2 — матч-відповідь пройде 23 серпня на полі Бенфіки в Лісабоні.

Динамо — Бенфіка 0:2

Голи: Жилберто, 9, Рамуш, 37