Миколаївський спортсмен здобув бронзову нагороду командного Кубка Європи з фехтування на рапірах

15:12, 09 жовтня, 2023

У неділю, 8 жовтня, в італійському місті Кальярі завершився командний Кубок Європи з фехтування. Зокрема, чоловіча збірна України з фехтування на рапірах виборола бронзові нагороди європейської першості.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Зазначається, що у складі національної збірної України бронзову нагороду виборов представник Миколаївщини — Максим Коржовий.

Як відомо, у чвертьфінальному поєдинку українці здолали румунський квартет «СКА Стяуа Бухарест» — 45:32. У боротьбі за вихід до фіналу національна збірна України програла італійським рапіристам «Італія — Fiame Oro» — 45:19.

В результаті поєдинку за третє місце українська команда перемогла британців «Salle Holyrood» — 45:24.

Нагадаємо, миколаївські спортсмени з греко-римської боротьби стали призерами Чемпіонату світу.

До того ж у п’ятницю, 15 вересня, були розіграні нагороди Всеукраїнських змагань з фехтування на шаблях пам’яті Заслуженого тренера України Михайла Когута, на яких троє миколаївських спортсменів вибороли призові місця.