У миколаївському сквері «Екологіст» висадили саджанці дерев та кущів.
Про це повідомило управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА.
«Ця ініціатива є спільними діями управління, Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, Південного лісового офісу ДП «Ліси України», КП «Миколаївські парки» за сприяння голови постійної комісії обласної ради Алли Ряжських», — йдеться у повідомленні.
У сквері з’явились ялівці, клени, платани, магонія, гібіскус.
Нагадаємо, Снігурівська громада передала 1100 гектарів землі Південному лісовому офісу під залісення. Це найбільша площа в Україні, яку громади передавали під нові ліси.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
У миколаївському сквері «Екологіст» висадили саджанці дерев та кущів.
Про це повідомило управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОВА.
«Ця ініціатива є спільними діями управління, Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, Південного лісового офісу ДП «Ліси України», КП «Миколаївські парки» за сприяння голови постійної комісії обласної ради Алли Ряжських», — йдеться у повідомленні.
У сквері з’явились ялівці, клени, платани, магонія, гібіскус.
Нагадаємо, Снігурівська громада передала 1100 гектарів землі Південному лісовому офісу під залісення. Це найбільша площа в Україні, яку громади передавали під нові ліси.