Голову селищної військової адміністрації на Миколаївщині підозрюють у розтраті понад ₴2,4 млн
- Світлана Іванченко
-
•
-
14:38, 25 березня, 2026
На Первомайщині посадовця підозрюють у розтраті понад 2,4 млн грн. Фото: Прокуратура Миколаївської областіНачальнику Первомайської селищної військової адміністрації повідомили про підозру у розтраті бюджетних коштів.
Як зазначили в обласній прокуратурі, за даними слідства, у 2024 році посадовець уклав договір на виконання робіт із землеустрою. Водночас він погодив повний розрахунок за ці послуги без перевірки виконання. У результаті бюджет громади зазнав збитків на понад 2,4 мільйона гривень.
«У 2024 році підозрюваний від імені територіальної громади уклав із фізичною особою-підприємицею договір на закупівлю послуг із землеустрою. Надалі посадовець наполіг на повному розрахунку з підрядником без фактичної перевірки виконання робіт, що призвело до завдання збитків бюджету громади на суму понад 2,4 мільйона гривень», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що суд обрав підозрюваному запобіжний захід — заставу у розмірі 449 тисяч гривень. Йому загрожує від 7 до 12 років тюрми з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що у Миколаївському районі голову селищної ради судитимуть за розтрату понад 700 тисяч гривень бюджетних коштів.