У миколаївських школах дистанційно з окупованих територій навчаються 400 дітей

21:30, 31 серпня, 2023

У школах Миколаєва на сьогодні навчаються 1177 внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомила на брифінгу 31 серпня управління освіти Миколаївської міськради Ганна Личко, пишуть «НикВести».

Ганна Личко додала, що у дистанційних класах також навчаються 400 дітей з тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, у школах Миколаєва продовжують фіксувати відтік учнів. Цьогоріч, порівняно з минулим навчальним роком, кількість школярів зменшилася на 3 тисячі 300 осіб.

Також повідомлялося, що таном на сьогодні близько 27% учнів миколаївських шкіл знаходяться за кордоном.

Нагадаємо, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що 1 вересня в закладах освіти відбудеться без традиційних лінійок з нагоди свята знань.

Раніше, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що в навчальному році 2023/2024 більшість шкіл працюватиме онлайн через збільшення інтенсивності обстрілів.

Варто зазначити, що раніше у відповідь на інформаційний запит «НикВести» щодо критеріїв, яким мають відповідати заклади освіти Миколаєва для відновлення очної роботи у 2023-2024 навчальному році, управління освіти міста повідомило: школи працюватимуть відповідно до рекомендацій ДСНС та Санітарного регламенту, затвердженого Міністерством охорони здоров’я. Перший — наявність укриття, і другий — питна вода у школі.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві з вересня планують відкрити для навчання офлайн близько 13 шкіл. У деяких освітніх закладах батьки матимуть можливість обирати, чи відпускати дітей на навчання чи залишитись онлайн вдома. Однак пізніше стало відомо, що школи можуть залишитись закритими для відвідування, оскільки Миколаїв досі знаходиться у зоні ураження балістики.

Згідно з моніторинга Управління освіти Миколаївської міської ради, 65% школярів бажають навчатися очно.

Для початку навчального року в офлайн-форматі Управління освіти міської ради оголошує тендери на влаштування у школах укриттів. Так, укриття в школі №23 відремонтують за 2,2 мільйони гривень, а в ліцеї №58 за 2,6 мільйона гривень.

Водночас видання «Українська правда» спільно з фондом savED в рамках кампанії «До школи знов» оголосили збір коштів на облаштування укриття для Миколаївського ліцею №55, який у новому навчальному році має стати ключовою школою в районі міста.

Читайте також статтю «НикВести» «Загрози та виклики перед початком навчального року: чи повернуться діти за парти в Миколаєві».

21:30, 31 серпня, 2023
View full version