Дивитись повну версію

Через обстріли енергоінфраструктури в шести областях України зафіксовані знеструмлення

Стан енергосистеми 19 червня. Архівне фото МикВістіСтан енергосистеми 19 червня. Архівне фото МикВісті

В Україні через обстріли об’єктів цивільної енергетичної інфраструктури зафіксовані нові відключення світла. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи в регіонах, де це дозволяють безпекові умови.

Про це повідомляє «Укренерго».

Нові знеструмлення станом на ранок зафіксовані у Харківській, Сумській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській і Херсонській областях.

Рівень споживання електроенергії в країні зріс через підвищення температури повітря та активніше використання кондиціонерів.

Станом на 09:30 п'ятниці, 19 червня, цей показник виявився на 3,1% вищим, ніж в аналогічний час попереднього дня.

Напередодні, 18 червня, добовий максимум споживання зафіксували у вечірні години, хоча він був на 1,9% нижчим за показник середи.

Енергетики закликають громадян споживати електроенергію раціонально.

Основні обсяги використання енергоємних приладів рекомендують переносити на денний час — з 9:00 до 17:00, коли ефективно працюють промислові сонячні електростанції.

Нагадаємо, що на Миколаївщині будують нову лінію електропередач 35 кВ довжиною близько 8 кілометрів. Вона має стати резервною та допоможе швидше відновлювати світло, якщо будуть аварії або пошкодження через обстріл.

Дивитись повну версію