Спортсмени з Миколаєва вибороли три нагороди на Кубку світу з фехтування на візках

Миколаївські паралімпійці вибороли три медалі на Кубку світу з фехтування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Про це повідомили в прес-службі Миколаївської міської ради.

Змагання проходили з 6 до 9 липня у столиці Польщі  — Варшаві. Україну на Кубку представляли 15 спортсменів, серед них четверо миколаївців: Дмитро Серьоженко, Олег Науменко, Олексій Закусилов та Тетяна Поздняк.

За результатами трьох днів змагань спортсмени здобули нагороди:

• Дмитро Серьоженко виборов індивідуальне золото та командну бронзу у фехтуванні на шаблі.
  • Тетяна Поздняк здобула бронзу у командній шпазі.

Підготували спортсменів Заслужені тренери України Геннадій Яновський, Олександр Дорошин та Володимир Христик.

Загалом збірна команда України виборола 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей та посіла друге загальнокомандне місце після збірної Китаю.

Нагадаємо, що миколаївська спортсменка зі стрибків у висоту Юлія Чумаченко стала переможницею турнірів у Фінляндії та Франції.