Миколаївські веслувальники стали призерами особистого чемпіонату України

Миколаївські спортсмени стали призерами особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

У Миколаївській ОВА повідомили, що чемпіонат проходив з 3 по 6 вересня в Умані.

Миколаївську область на змаганнях представляли 18 спортсменів: Олександр Гарцев, Іван Клопов, Дмитро Головчук, Артем Хижняк, Олексій Петросянц, Володимир Коврига, Денис Чернецький, Дмитро Чернецький, Дмитро Деревінський, Ельвіра Деревінська, Катерина Нестерова, Максим Войчук, Володимир Моторний, Ярослав Горбенко, Катерина Гончар, Марія Салтовська, Віктор Чураков, Віталій Шпилька.

За підсумками змагань миколаївські спортсмени здобули три бронзові нагороди. Володимир Коврига на дистанції 1000 метрів здобув бронзову медаль у каное-двійці.

Дмитро Деревінський додав до активу Миколаївщини дві бронзові нагороди у каное-четвірці на дистанції 200 та 500 метрів.

Нагадаємо, миколаївський тхеквондист став чемпіоном міжнародного турніру Bosnia and Herzegovina Open-2023.