Миколаївські спортсмени стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики

Миколаївські спортсмени стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики: Фото: Миколаївська ОВАМиколаївські спортсмени стали призерами чемпіонату України з важкої атлетики: Фото: Миколаївська ОВА

У Луцьку відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. За результатами змагань миколаївські спортсмени здобули дві нагороди.

Як повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації, змагання проходили з 22 по 27 квітня.

У ваговій категорії до 55 кілограмів серед жінок Руслана Кузікова виборола срібну нагороду (ривок — 70 кілограмів, поштовх — 92 кілограми, сума двоборства — 162 кілограми).

У ваговій категорії до 55 кілограмів серед чоловіків миколаївський атлет Борис Слободський зійшов на третю сходинку п’єдесталу пошани (ривок — 79 кілограмів, поштовх — 100 кілограмів, сума двоборства — 179 кілограмів).

Нагадаємо, що 20-25 квітня в Умані відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное, де взяли участь і миколаївські спортсмени. Вихованці СДЮСШОР з веслувальних видів спорту серед чоловіків вибороли чотири нагороди: