• субота

    6 грудня, 2025

  • 2.8°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 6 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 2.8° Похмуро

Через похолодання в енергосистемі України виник дефіцит електроенергії

У середу, 22 листопада, в енергосистемі України зафіксовано та прогнозується дефіцит електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Причина дефіциту — збільшення споживання через похолодання, що спричинило додаткове навантаження на електростанції. 

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Частину енергоблоків ще відбудовують після влучань російських ракет і дронів, а відновлені не можуть нести таке ж навантаження, як до пошкодження, пояснюють у компанії.

Диспетчерський центр Укренерго шукає можливості покриття дефіциту. У компанії також закликають українців дбайливо споживати електроенергію протягом доби.

«Не включайте одночасно потужні електропристрої, вимикайте світло в порожніх приміщеннях, перенесіть прання на нічні години», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки директора «Миколаївобленерго» Вадим Данилків повідомив, що підприємство підготувалося до можливих російських атак, тому очікувати на тотальний блекаут жителям області — не варто

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems