• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.7°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.7° Похмуро

Дрони атакували один із найбільших нафтопереробних заводів Росії

Пожежа на Рязанському нафтопереробному заводі. Ілюстративне фото: getty imagesПожежа на Рязанському нафтопереробному заводі. Ілюстративне фото: getty images

У ніч на 24 лютого у Рязанській області Росії дрони атакували один із найбільших нафтопереробних заводів Росії, там виникла пожежа

Про це пишуть російські ЗМІ. Генеральний штаб Збройних сил України також підтвердив ураження.

«Підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, Головного управління розвідки, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, у ніч на 24 лютого 2025 року завдали ураження по Рязанському нафтопереробному заводу у Рязанській області, що задіяний у забезпеченні окупаційної армії РФ», — йдеться в повідомленні.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Також голова Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко зазначив, що потужність переробки заводу — 17,1 мільйона тонн нафти на рік, що робить його одним із п'яти найбільших НПЗ РФ.

«Там виробляють бензин, дизельне паливо, авіаційний гас, мазут та нафтохімію. Особливу роль відіграє авіаційне паливо, яке критично важливе для фронтової авіації армії РФ та стратегічної дальньої авіації, що завдає ударів по Україні», — зазначив він.

Раніше цього року Рязанський НПЗ атакували вже двічі — 24 та 26 січня.

Нагадаємо, що 13 березня 2024 року на нафтобазі у російському місті Рязань також спалахнула пожежа.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems