• субота

    3 травня, 2025

  • 19.7°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 3 травня , 2025 субота

  • Миколаїв • 19.7° Ясне небо

Україна втратила винищувач Су-27 під час відбиття атаки дронів

Су-27 Повітряних Сил ЗС України, фото: Міністерство оборони УкраїниСу-27 Повітряних Сил ЗС України, фото: Міністерство оборони України

Уранці 28 квітня під час відбиття нападу російських безпілотників Україна втратила винищувач Су-27. Пілоту вдалося катапультуватися, його оперативно знайшла пошуково-рятувальна команда.

Наразі льотчик перебуває у лікарні в стабільному стані, загрози для його життя немає,  повідомили у командуванні Повітряних сил.

Причини втрати бойового літака розслідує спеціальна комісія. Су-27 поряд із МіГ-29 є основним винищувачем українських ВПС. Ці літаки перебувають на озброєнні 831 бригади тактичної авіації з Миргорода на Полтавщині та 39 бригади тактичної авіації з Озерного на Житомирщині.

Слід нагадати, що українські військові з лютого цього року та станом на початок березня, збили вже 15 російських військових літаків.

Реклама

Читайте також: