Росіяни атакували базу відпочинку на Миколаївщині: також пошкоджені склад і будинок
  • понеділок

    13 липня, 2026

  • 22.7°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 13 липня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 22.7° Мінлива хмарність

Росіяни атакували базу відпочинку на Миколаївщині: також пошкоджені склад і будинок

Росіяни атакували базу відпочинку на Миколаївщині. Фото: архів МикВістіРосіяни атакували базу відпочинку на Миколаївщині. Фото: архів МикВісті

Учора російські війська атакували Миколаївщину ударними безпілотниками типу Shahed та FPV-дронами. Внаслідок обстрілів у Миколаївському районі пошкоджені склад, будівлі на території бази відпочинку та приватний будинок.

Про це 28 червня повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

Під час атаки дронами типу Shahed у Миколаївському районі пошкоджено склад і декілька будівель на території рекреаційної зони. Постраждалих немає.

Крім того, протягом доби російські війська двічі атакували FPV-дронами Куцурубську та Галицинівську громади. У селі Лупареве внаслідок одного з ударів пошкоджено приватний будинок.

Нагадаємо, що нещодавно росіяни атакували FPV-дронами Снігурівську та Очаківську громади Миколаївської області. Через атаки були пошкоджені будинок і АЗС.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems