У Миколаєві борються за життя 15-річної пасажирки маршрутки, яка потрапила у ДТП
-
- Альона КоханчукРепортерка
У Миколаєві борються за життя 15-річної пасажирки маршрутки, яка потрапила у ДТП. Фото: поліція МиколаївщиниУ Миколаєві медики борються за життя 15-річної пасажирки маршрутки, що потрапила у смертельну ДТП на трасі Одеса — Миколаїв 4 липня.
Про це ТСН розповів заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров.
У сюжеті зазначається, що стан 15-річної дівчини важкий, але медики кажуть, що є всі шанси на одужання
«8 людей евакуювали та госпіталізували. Надаючи всю допомогу, яка тільки була можлива. Три жінки вже у лікарні померли. Є дівчина 15-річна, яку травматологи зараз оперують», — розповів Юрій Гранатуров.
Маршрутка прямувала з Одеси до Миколаєва і в салоні було 15 пасажирів та водій.
Аварія на трасі біля Миколаєва 4 липня
ДТП сталася вранці 4 липня на трасі М-14 «Одеса — Мелітополь — Новоазовськ» поблизу перехрестя з дорогою на село Щасливе. Зіткнулися пасажирський мікроавтобус Mercedes Sprinter та вантажний автомобіль Volvo.
Спочатку поліція повідомляла про 9 загиблих та 8 поранених з різними ступенями тяжкості. Але згодом уточнили, що загинули 12 людей, ще 6 постраждали. Загинули 49-річний водій мікроавтобуса Mercedes Sprinter та вісім його пасажирів. Ще дев'ятьох постраждалих, серед яких водій вантажівки Volvo та пасажири маршрутки віком від 15 до 67 років, госпіталізували. Станом на 11:30 у лікарні померли ще троє постраждалих.
Також стало відомо, що міг спровокувати смертельну дорожньо-транспортну пригоду водій автомобіля Nissan Murano. За свідченнями очевидців, він виїхав на смугу зустрічного руху перед мікроавтобусом. Після цього він залишив місце події. Поліція його розшукала.
Крім того, після аварії була доповідь міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка щодо трагічної ДТП в Миколаївській області.
У зв'язку зі смертельною аварією у Миколаєві 5 липня оголосили День жалоби.
Наразі прокуратура розпочала розслідування. За даними слідства, водій Nissan виїхав на зустрічну смугу, створивши аварійну ситуацію для мікроавтобуса. Намагаючись уникнути лобового зіткнення, водій Mercedes-Benz Sprinter з'їхав на узбіччя, втратив керування, після чого мікроавтобус перекинувся, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з вантажівкою Volvo.