На Миколаївщині судитимуть командира взводу, який вимагав у підлеглих віддавати йому частину виплат
  • четвер

    18 грудня, 2025

  • 5.8°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 18 грудня , 2025 четвер

  • Миколаїв • 5.8° Похмуро

На Миколаївщині судитимуть командира взводу, який вимагав у підлеглих віддавати йому частину виплат

На Миколаївщині судитимуть командира взводу однієї з військових частин Військово-морських сил ЗСУ, який погрожував підлеглим та вимагав гроші за одноденне звільнення. Зокрема, у вересні він ударив свого підлеглого, щоб показати перевагу.

Про це повідомив Офіс генпрокурора.

За даними розслідування, упродовж 2022 року командир взводу вимагав від своїх підлеглих військовослужбовців віддавати йому частину коштів зі щомісячних надбавок, встановлених на період воєнного стану.

Також за хабарі він не проводив стосовно них службових розслідувань і надавав протиправні дозволи на звільнення. Загалом головний сержант одержав 600 тисяч грн неправомірної вигоди.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Крім того, у вересні 2022 року він ударив кулаком у передпліччя підлеглого, демонструючи перевагу над ним, чим спричинив тілесні ушкодження.

Під час обшуку за місцем проживання командира взводу правоохоронці виявили та вилучили автомат Калашникова АК-12 та 270 патронів. Наразі чоловік перебуває під вартою.

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт за п’ятьма статтями Кримінального кодексу України стосовно командира взводу за фактами вимагання чужого майна з погрозою насильства, незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, одержання неправомірної вигоди, непокори та застосування насильства щодо підлеглого.

Чоловіку загрожує до 12 років ув’язнення. 

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України затримала двох колаборантів, які працювали в херсонській тюрмі, де росіяни утримували викрадених жителів Херсонщини.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems