• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.7°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.7° Похмуро

Данія спрямовує Миколаєву 60% від усієї допомоги Україні, — посол Міккельсен

Приблизно 60% допомоги, яку Данія спрямовує до України, надходить в Миколаїв та Миколаївську область. 

Про це розповів посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен на щорічному форумі Business & Legal Infrastructure Forum, пишуть «НикВести».

— Чому так відбулося? Тому що 28 березня 2022 року Президент Володимир Зеленський звертався онлайн до парламенту Данії й попросив, щоб ця країна взяла на себе шефство над відбудовою Миколаєва та області, адже це місто корабелів. А оскільки Данія має значний досвід у кораблебудуванні, таке партнерство є дуже природним та символічним, – сказав посол.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

За його словами, обсяг військової та цивільної допомоги, яку Данія надала Україні, сягнув уже півтора мільярда євро.

— Чому ми це робимо? Відповідь дуже проста: ми вважаємо, що ваша свобода – це також і наша свобода. Як у суспільстві, так і в парламенті Данії існує одностайна думка про те, що Україну потрібно підтримувати, тому мені легко працювати послом в Україні, – каже він.

Нагадаємо, ще наприкінці серпня минулого року міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич і міністр у справах міжнародного розвитку Данії Флеммінг Мьоллер Мортенсен підписали меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає спільну роботу над формуванням проєктів реконструкції та залученням інвесторів із різних країн до відновлення Миколаєва.

Також 3 липня Міністр Королівства Данія оголосив новий пакет допомоги для Миколаївської області.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems