Зеленський призначив нараду з учасниками перемовин у Швейцарії
  • вівторок

    17 березня, 2026

  • 10°
    Мінлива хмарність

    Миколаїв

  • 17 березня , 2026 вівторок

  • Миколаїв • 10° Мінлива хмарність

Зеленський проведе в п’ятницю нараду щодо наступних кроків у переговорах

Зеленський призначив нараду з учасниками перемовин у Швейцарії. Фото: president.gov.uaЗеленський призначив нараду з учасниками перемовин у Швейцарії. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що 19 лютого в Україні зберуться всі представники переговорної групи, які брали участь у перемовинах у Швейцарії.

На 20 лютого глава держави запланував окрему нараду, присвячену подальшим крокам, йдеться на сайті президента України.

«Сьогодні вже будуть в Україні всі учасники нашої переговорної групи, і на завтра я призначив спеціальну нараду з ними щодо наших подальших кроків, наших рішень. Буде доповідь уже тут, у Києві, щодо тих аспектів перемовин, про які не варто говорити телефоном», — сказав Володимир Зеленський.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

За його словами, під час зустрічі також планують обговорити подальший формат взаємодії зі США, європейськими партнерами та російською стороною.

Президент наголосив, що присутність представників Європи на переговорах у Швейцарії має принципове значення для України.

«Важливо, що зараз у Швейцарії європейці були присутні. І саме так ми розраховуємо працювати й надалі — щоб позиції Європи були враховані. Я хочу подякувати також усім членам нашої делегації за чітке дотримання директив на перемовинах. Це дуже важливо, щоб Україна говорила впевнено, говорила сильно та говорила скоординовано», — зазначив він.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив про прогрес у військовому напрямку під час тристоронніх перемовин у форматі Україна — США — РФ щодо завершення війни. За його словами, під час переговорів сторони працювали у двох напрямах — військовому та політичному. У військовому треку, зазначив Володимир Зеленський, усі три сторони були конструктивними.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems