Канада продовжила дозвіл для українців на екстрені поїздки
  • четвер

    2 квітня, 2026

  • 10.1°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 2 квітня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 10.1° Ясне небо

Українцям у Канаді дали ще рік на продовження дозволу на роботу

Канада продовжила дозвіл для українців на екстрені поїздки. Фото: Getty imagesКанада продовжила дозвіл для українців на екстрені поїздки. Фото: Getty images

Канада продовжила дію Канадсько-українського дозволу на екстрені поїздки, який дає право українцям проживати та працювати в країні.

Про це повідомляє міністерка імміграції Канади Лени Метледж Діаб.

За її словами, українці, які прибули до Канади в межах програми CUAET та пов’язаних із нею заходів, отримають додатковий рік, щоб подати заявку на продовження дозволу на роботу.

Право на це мають українці та члени їхніх сімей, які приїхали до Канади не пізніше 31 березня 2024 року.

Також нові умови поширюються на власників дозволу CUAET, які не встигли отримати рішення вчасно для в’їзду до 31 березня 2024 року, але отримали право прибути до Канади до 31 грудня 2024 року.

Нагадаємо, президент Польщі Кароль Навроцький підписав документ, який скасовує окремий закон про допомогу українським біженцям, що діяв з 2022 року. Водночас ключові механізми підтримки не зникнуть — їх перенесуть у загальний закон про надання захисту іноземцям.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems