Уряд планує суворіше карати за систематичні порушення ПДР
  • вівторок

    4 серпня, 2026

  • 24.6°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 4 серпня , 2026 вівторок

  • Миколаїв • 24.6° Похмуро

Уряд планує суворіше карати за систематичні порушення ПДР

Уряд планує посилити відповідальність для порушників швидкісного режиму. Фото: Нацполіція УкраїниУряд планує посилити відповідальність для порушників швидкісного режиму. Фото: Нацполіція України

Уряд готує рішення, щоб знизити кількість аварій на дорогах та дисциплінувати водіїв. Зокрема, планують посилити відповідальність за систематичне перевищення швидкості.

Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.

Міністерка зазначила, що обговорила з міністром внутрішніх справ ситуацію з безпекою на дорогах. Уряд підготує рішення для зниження кількості ДТП.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Зокрема, планують посилити відповідальність за систематичні порушення ПДР, у тому числі перевищення швидкості. Також пзбираються удосконалити систему фіксації порушень: як автоматичну, так і неавтоматичну.

Уряд планує врегулювати і використання легкого електротранспорту. Мова йде про електросамокати, гіроборди і моноколеса.

«Фінальні рішення мають враховувати пропозиції суспільства», — повідомила Юлія Свириденко.

Зазначимо, що минулого тижня у Києві сталася ДТП, після якої з'явилася реакція від Уряду.

Поліція Київської області повідомляла, що 5 червня у Києві водій Mercedes на великій швидкості вʼїхав у підземний перехід, де перебували люди. Внаслідок наїзду загинули 12-річний хлопчик, 47-річна жінка та двоє поліцейських. Також травмувалися троє людей.

Водієм виявився 49-річний мешканець Херсонщини. На момент вчинення ДТП він перебував у тверезому стані. Йому оголосили про підозру.

В Офісі генпрокурора повідомили, що з січня 2025 року водія 5 разів притягали до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості, ще 5 разів штрафували за інші порушення правил дорожнього руху. Тобто загалом водій має 10 штрафів за останні 1,5 роки.

Шевченківський районний суд столиці обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems