Росія вербує українських дітей для підпалу автівок ЗСУ, — Лубінець

Вау, дивись, що у нас є для тебе

Підтримай МикВісті та отримай мерч до 17-річчя редакції

Кількість наборів обмежена

Як отримати подарунок
  • четвер

    7 травня, 2026

  • 17.9°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 7 травня , 2026 четвер

  • Миколаїв • 17.9° Ясне небо

РФ пропонує українським дітям тисячі доларів за підпал автомобілів ЗСУ, — Лубінець

Росія вербує неповнолітніх українців, щоб ті підпалювали транспорт військовослужбовців Збройних Сил України. За це ворог пропонує грошову винагороду — кілька тисяч доларів.

Як розповів омбудсман Дмитро Лубінець, Росія вербує українських підлітків у соцмережах.

«Така ситуація та вербування дітей зі сторони РФ — черговий спосіб РФ дестабілізувати ситуацію в Україні», — заявив він.

Дмитро Лубінець додав, що наразі зафіксовані випадки підпалу автівок ЗСУ у Києві, Одесі та Дніпрі.

Він наголосив, що за такі вчинки передбачена кримінальна відповідальність. Також омбудсман закликав батьків донести своїм дітям, що цього робити не варто, а також розповісти про підступність ворога, який може вигадати нові схеми вербування у соцмережах.

Нагадаємо, Служба безпеки та Національна поліція затримали групу зловмисників, які ймовірно на замовлення спецслужб РФ підпалили авто військовослужбовців ТЦК у Дніпрі. Відомо, що чоловіки планували підпалити декілька автомобілів, проте встигли тільки один.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems