Миколаїв

• 19 вересня , 2024 вересня

• Миколаїв • 16.1° Похмуро

Миколаївські бадмінтоністи вибороли 8 нагород на Гран-прі Європи

Бадмінтоністи з Миколаєва завоювали 8 нагород у змаганнях з Гран-прі Європи «RSL Lithuanian U17 International 2023».

Про це повідомили в Федерації бадмінтону Миколаївської області.

Змагання з бадмінтону  проходили в місті Пренай, Литва.

Збірну України представили четверо спортсменів:  Кунін Владислав, Корягіна Марія, Ванцаровська Ярослава, Романюк Єгор.

Так, Кунін Владислав став абсолютним переможцем цих змагань, здобувши три золоті нагороди в чоловічій одинокій, в чоловічій парній і змішаній парній категоріях.

Корягіна Марія виборола два золота – в жіночій одиничний і жіночій парній категоріях.

Ванцаровська Ярослава  посіла два перших місця – в жіночій парній і змішаній парній категоріях.

Романюк Єгор став чемпіоном в чоловічій парній категорії та здобув пʼяте місце в чоловічій одиничній категорії.

Нагадаємо, що миколаївські фехтувальники стали призерами на чемпіонаті України в Києві.