Миколаївський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з ММА
  • понеділок

    13 липня, 2026

  • 19.9°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 13 липня , 2026 понеділок

  • Миколаїв • 19.9° Переважно ясно

Миколаївський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з ММА

Миколаївський спортсмен Владислав Синюта став бронзовим призером чемпіонату України з ММА.

Як повідомили в мерії, у Києві з 12 по 14 червня відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних регіонів країни.

Миколаївський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з ММА. Фото: Миколаївська міська радаМиколаївський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України з ММА. Фото: Миколаївська міська рада

Зазначається, що Миколаїв на турнірі представив вихованець ДЮСШ з єдиноборств Владислав Синюта, який виборов бронзову нагороду чемпіонату. Тренує спортсмена Андрій Мавродієв.

Раніше миколаївські спортсмени здобули перемоги на всеукраїнському боксерському турнірі «Гарт нації», який проходив з 15 по 17 травня в Одесі.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems