На Херсонському напрямку снайпери Сил спеціальних операцій знищили російських розвідників.
Про це повідомили у Командуванні ССО ЗСУ.
Зазначається, що під час нічного спостереження на Херсонському напрямку снайпери 73-го морського центру ССО виявили групу противника.
По групі відкрили вогонь, внаслідок чого знищено три військовослужбовці противника.
«Наші оператори ведуть постійне спостереження у своєму районі відповідальності та знищують всі цілі що трапляються в їх прицілі», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що нещодавно протитанкіст миколаївської 79-ї окремої десантно-штурмової бригади за один бій знищив чотири бойові броньовані машини, зірвавши атаку російських солдат.
За 2023 рік українські захисники неба з Повітряних сил Збройних сил України знищили 3,8 тис. повітряних цілей, які були випущені Росією по містах та селах України.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
На Херсонському напрямку снайпери Сил спеціальних операцій знищили російських розвідників.
Про це повідомили у Командуванні ССО ЗСУ.
Зазначається, що під час нічного спостереження на Херсонському напрямку снайпери 73-го морського центру ССО виявили групу противника.
По групі відкрили вогонь, внаслідок чого знищено три військовослужбовці противника.
«Наші оператори ведуть постійне спостереження у своєму районі відповідальності та знищують всі цілі що трапляються в їх прицілі», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що нещодавно протитанкіст миколаївської 79-ї окремої десантно-штурмової бригади за один бій знищив чотири бойові броньовані машини, зірвавши атаку російських солдат.
За 2023 рік українські захисники неба з Повітряних сил Збройних сил України знищили 3,8 тис. повітряних цілей, які були випущені Росією по містах та селах України.