Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека розпочала реалізацію аудіобібліотеки для людей з вадами зору.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Фахівці планують зробити аудіозаписи уривків з книг миколаївських авторів, зокрема:
«Всі аудіозаписи літературних творів будуть розміщені у вільному доступі на ютуб-каналі бібліотеки. Наразі на каналі вже можна прослухати оповідання Дніпрової Чайки «Гармонія», – повідомляє пресслужба.
Нагадаємо, у Миколаєві презентували книгу та мультфільм «Книга-мандрівка.Миколаїв» в рамках проекту «Книга-мандрівка. Україна». Проєкт «Книга-манрівка. Міста» складається з книг та мультфільмів про 6 міст України, які постраждали під час повномасштабного вторгнення: Харків, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Суми та Київ.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
|
Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека розпочала реалізацію аудіобібліотеки для людей з вадами зору.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.
Фахівці планують зробити аудіозаписи уривків з книг миколаївських авторів, зокрема:
«Всі аудіозаписи літературних творів будуть розміщені у вільному доступі на ютуб-каналі бібліотеки. Наразі на каналі вже можна прослухати оповідання Дніпрової Чайки «Гармонія», – повідомляє пресслужба.
Нагадаємо, у Миколаєві презентували книгу та мультфільм «Книга-мандрівка.Миколаїв» в рамках проекту «Книга-мандрівка. Україна». Проєкт «Книга-манрівка. Міста» складається з книг та мультфільмів про 6 міст України, які постраждали під час повномасштабного вторгнення: Харків, Чернігів, Запоріжжя, Миколаїв, Суми та Київ.