Прикордонники Одеського загону знищили дрон-камікадзе у небі над Миколаївською областю, який прямував з акваторії Чорного моря.
Відповідне відео роботи захисників у ніч на 15 грудня опублікувала Державна прикордонна служба України.
«В умовах обмеженої видимості мобільній вогневій групі охоронців кордону вдалось «мінуснути» ворожий вбивчий БпЛА, знищивши його в повітрі. Разом з іншими підрозділами Сил оборони продовжуємо нищити плани ворога та наближати Перемогу!», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, впродовж доби 15 грудня російські війська чотири рази обстрілювали громади Миколаївщини, а в ніч на 16 грудня сили протиповітряної оборони знищили у небі над областю два ворожі ударні дрони.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
Прикордонники Одеського загону знищили дрон-камікадзе у небі над Миколаївською областю, який прямував з акваторії Чорного моря.
Відповідне відео роботи захисників у ніч на 15 грудня опублікувала Державна прикордонна служба України.
«В умовах обмеженої видимості мобільній вогневій групі охоронців кордону вдалось «мінуснути» ворожий вбивчий БпЛА, знищивши його в повітрі. Разом з іншими підрозділами Сил оборони продовжуємо нищити плани ворога та наближати Перемогу!», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, впродовж доби 15 грудня російські війська чотири рази обстрілювали громади Миколаївщини, а в ніч на 16 грудня сили протиповітряної оборони знищили у небі над областю два ворожі ударні дрони.