Очаківські рятувальники отримали пікап від благодійного фонду Ukrainian FireFighters Foundation.
Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій на Миколаївщині.
Рятувальникам вручили три пікапи. Серед нових власників майбутніх аварійно-рятувальних автомобілів і очаківські вогнеборці.
«Вже незабаром повнопривідний позашляховик буде поставлено в розрахунок та стане надійним помічником вогнеборців 22 державної пожежно-рятувальної частини з прифронтової Очаківщини, район якої щодня обстрілюється ворогом», — додали у ДСНС.
Нагадаємо, що у лютому цього року на потреби Первомайської селищної громади Миколаївщини передали пожежний автомобіль, кошти на який зібрали шведські благодійники Lions Club Olofström.
Без світла і в екстремальну спеку: як справляються з форс-мажорами миколаївські медіа
Катерина Середа
|
![]() |
Очаківські рятувальники отримали пікап від благодійного фонду Ukrainian FireFighters Foundation.
Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій на Миколаївщині.
Рятувальникам вручили три пікапи. Серед нових власників майбутніх аварійно-рятувальних автомобілів і очаківські вогнеборці.
«Вже незабаром повнопривідний позашляховик буде поставлено в розрахунок та стане надійним помічником вогнеборців 22 державної пожежно-рятувальної частини з прифронтової Очаківщини, район якої щодня обстрілюється ворогом», — додали у ДСНС.
Нагадаємо, що у лютому цього року на потреби Первомайської селищної громади Миколаївщини передали пожежний автомобіль, кошти на який зібрали шведські благодійники Lions Club Olofström.