Дивитись повну версію

У Миколаєві чоловіка, який продавав знайдені боєприпаси, засудили до понад трьох років ув’язнення

Суддя приймає рішення. Фото: GettyСуддя приймає рішення. Фото: Getty

Центральний районний суд Миколаєва визнав винним чоловіка, який незаконно зберігав та збував боєприпаси, знайдені в недобудованій будівлі. Йому призначили покарання у вигляді трьох років і чотирьох місяців позбавлення волі.

Про це свідчить вирок суду.

Згідно з матеріалами справи, у грудні 2025 року чоловік знайшов у недобудові на розі проспекту Центрального та 3-ї Слобідської кілька ручних гранат Ф-1 і засоби підриву. Боєприпаси він забрав додому, а згодом вирішив продати.

Перший продаж відбувся на парковці торговельного центру City Center. За гранати чоловік отримав три тисячі гривень. Після чергової спроби збуту боєприпасів у тому ж місці його затримали правоохоронці.

Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав провину та пояснив, що одразу зрозумів, що знайдені гранати є бойовими. Він також розкаявся у скоєному та просив суд про м’якше покарання.

Суд врахував, що чоловік раніше вже був судимий, за місцем проживання характеризується посередньо та притягувався до адміністративної відповідальності. З огляду на це його визнали винним за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.

У результаті суд призначив йому покарання у вигляді трьох років і чотирьох місяців позбавлення волі. Крім того, засуджений має відшкодувати понад 16 тисяч гривень витрат на проведення експертиз.

Нагадаємо, Веселинівський районний суд Миколаївської області визнав винним пенсіонера з селища Веселинове у виправдовуванні та запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України, а також у звеличенні її учасників.

Дивитись повну версію