Deprecated: Function strftime() is deprecated in /www/wwwroot/nikvesti.com/module/News/view/news/nodes/showamp.phtml on line 4

Deprecated: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/wwwroot/nikvesti.com/module/News/src/Entity/Node.php on line 1018
На Львівщині розкрили вбивство неповнолітньої дівчини 9-річної давності
  • УКР
  • РУС

  • Deprecated: html_entity_decode(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /www/wwwroot/nikvesti.com/module/News/src/Entity/Node.php on line 1018
    ENG

Дивитись повну версію

На Львівщині розкрили вбивство неповнолітньої дівчини 9-річної давності

На Львівщині 9 років тому чоловік задушив неповнолітню дівчину та закопав тіло, правоохоронцям вдалося розкрити вбивство тільки у 2023 році.

Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Повідомляється, що це сталося у серпні 2014 року: тоді 38-річний мешканець Стрия задушив 17-річну дівчину. Для того, щоб приховати сліди злочину, закопав тіло неповнолітньої у лісосмузі. До 2023 року дівчина вважалася безвісти зниклою.

Оперативникам управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчим слідчого управління обласної поліції вдалося зібрати докази, які підтверджують причетність раніше судимого чоловіка до вбивства 9-річної давнини.

За даними слідства, на підставі отриманих доказів йому повідомили про підозру за умисне вбивство за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Наступні 15 років 46-річний обвинувачений може провести за ґратами.

Нагадаємо, на Миколаївщині до 15 років засудили чоловіка, який два роки тому вбив знайомого та його співмешканку.

Дивитись повну версію