Deprecated: Function strftime() is deprecated in /www/wwwroot/nikvesti.com/module/News/view/news/nodes/showamp.phtml on line 4
Домбровська пропонує позбавити мандатів депутатів міськради Миколаєва, які самоусунулись від своїх обов’язків

Дивитись повну версію

Домбровська пропонує позбавити мандатів депутатів міськради Миколаєва, які самоусунулись від своїх обов’язків

Голова фракції «Слуга народу» в Миколаївській міській раді Тетяна Домбровська вважає, що депутатів, які фактично самоусунулися та не беруть участі у роботі ради, варто позбавити мандатів.

Таку думку Тетяна Домбровська висловила в ефірі телеканалу «МАРТ».

— Ви бачили, що у нас дуже важко зібрати кворум, проголосувати питання. Але все ж таки, це відбувалося. Я вважаю, що такого не повинно було бути. Тому що зараз важкий час. І в цей період взагалі не потрібно було розділятися, хто в якій партії. Треба було об’єднатися та обов’язково виходити в онлайн та голосувати важливі питання, які потрібні для міста. Чому так відбувалось і чому сьогодні деякі депутати систематично не приходять та не включаються — я не розумію. Я зверталась і на сесії до секретаря, і до міського голови, щоб надали список депутатів, які систематично не відвідують сесії. Я розумію, що ці люди обрані містянами, вони несуть відповідальність. Чому вони так вчиняють - я вважаю, що треба розбиратися та можливо навіть позбавляти мандата. Тому що це дуже не коректно стосовно містян, - сказала Тетяна Домбровська.

Зазначимо, що на сесії міської ради, яка пройшла 30 травня, Тетяна Домбровська зверталась до мера Миколаєва Олександра Сєнкевича щодо оприлюднення списку депутатів, які не беруть участь у прийнятті рішень та не відвідують сесії Миколаївської міської ради.

Депутат Миколаївської міської ради від партії «Слуга народу» Віталій Кім, який є також головою ОВА, розкритикував непідготовленість міста до роботи на сесіях і закритість від ЗМІ.

Дивитись повну версію