Дивитись повну версію

Просування на півдні сповільнилося через дощі, але ЗСУ наступають, — Резніков

Просування Збройних сил на півдні України сповільнилося через дощову погоду, однак українські захисники крок за кроком звільняють території.

Про це розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю Fox News.

— На півдні ми також продовжуємо нашу контрнаступальну кампанію. Зараз деякі погодні умови, я маю на увазі дощ, сповільнюють нас. Але ми використовуємо тактику крок за кроком повертати наші села, метри і кілометри, і ми будемо продовжувати робити це, —зазначив він.

Олексій Резніков вважає, що окупанти не ризикнуть проводити вуличні бої в Херсоні, тому що ЗСУ контролюють мости через Дніпро, якими росіяни могли б відступити.

— Ми контролюємо всі мости через Дніпро, використовуючи такі американські комплекси, як-от HIMARS, а також інші РСЗВ, як-от M270, артилерію 155-мм калібру - все це сучасні системи стандарту НАТО, як-от M777 зі США. Для них залишатися в Херсоні - це реальний ризик, тому що в них не буде можливості втекти, як вони зробили на Харківському напрямку, наприклад в Ізюмі та інших містах, — повідомив він.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація шукає додаткові джерела поповнення бойових втрат і проводить роботу зі звільненими через поранення військовими.

Дивитись повну версію