Миколаївські велогонщики на чемпіонаті України завоювали 18 медалей

15:31, 19 липня, 2023

Миколаївські спортсмени вибороли низку медалей на чемпіонаті України з велоспорту на треку, який відбувся з 12 по 16 липня у Львові.

Зазначається, що у змаганнях взяли участь 14 команд – 153 учасники,  повідомили в управлінні у справах фізкультури і спорту Миколаївської міськради.

Вихованці збірної Миколаївської області завоювали  18 медалей:

• Денис Дюмін здобув дві нагоди: бронзові медалі серед юнаків у командній гонці та у гонці «Медісон»;
  • Артем Юренко та Єдуард Бабійчук посіли треті місця серед молодших юнаків у гонці «Медісон»;
  • Карина Карлюка та Гулак Єлизавета вибороли бронзові медалі у командній гонці та  спринті;
  • Анастасія  Петрук, Анастасія Чугай та Ярослава Хміляр звоювали бронзові медалі серед дівчат у командній гонці та  у гонках Кейрін й Омніум;
  • Валерія Пушкар здобула срібні медалі серед молодших дівчат у командному спринті й бронзові медалі в гонках «Медісон» та  Омніум;
Нагадаємо, що миколаївські велосипедисти посіли третє командне місце на чемпіонаті України.