Замазєєва очолила Південний регіональний Консультаційний центр КШППВП

12 листопада в Миколаєві відкрито перше регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими — Консультаційний центр Південного регіону.

Координатором Консультаційного центру призначено голову Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву, повідомляє пресслужба облради.

— Дан старт роботі першого регіонального представництва КШППВП - «Консультаційний центр» Південного регіону, якій буде надавати різносторонню допомогу родинам наших полонених Героїв. Зізнаюсь, ініціатива відкриття виходила від мене, як представника місцевого самоврядування, бо ми не можемо залишатися осторонь проблем родин наших оборонців, які проживають в наших громадах. Я вдячна за довіру керівництва КШППВП і радію, що перше представництво запрацювало саме у нас – у місті-Герої Миколаєві, - зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Усі фахівці Консультаційного центру пройшли навчання у Громадській приймальні при Координаційному штабі у Києві.

На сьогодні головна мета роботи Центру – дати можливість близьким та родичам зниклих та полонених військовослужбовців, які перебувають у Миколаївській, Одеській, Херсонській областях не їхати за допомогою та консультаціями до столиці. Усі вони зможуть отримати консультації щодо соціальних, юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні, зокрема державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон у Консультаційному центрі Південного регіону.

Під час презентації роботи Консультаційного центру Південного регіону також були присутні представник Координаційного штабу народний депутат України Ігор Копитін, миколаївський міський голова Олександр Сенкевич, керівник Робочої групи Координаційного штабу Андрій Юсов, очільники обласних управлінь та відомств, представники яких увійшли до складу Консультаційного центру.

— Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими надає всі можливі ресурси, знання та досвід працівникам у регіонах, що дозволяє швидко розгортати центри допомоги на місцях. Наша мета — надати кваліфіковану допомогу всім рідним та близьким військовополонених та зниклих безвісти за особливих обставин, які цього потребують, — підкреслив керівник Робочої групи Координаційного штабу Андрій Юсов.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва висловила вдячність усім, хто кожного дня проводить колосальну роботу задля визволення героїв - Володимиру Зеленському, Андрію Єрмаку, Кирилу Буданову, Дмитру Усову та усій команді Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Та зазначила, що органи місцевого самоврядування на місцевому рівні, повинні забезпечити гідну підтримку родинам наших полонених захисників та захисниць.

— Допомога родинам військовополонених наразі для мене пріоритетна, як для представника органів місцевого самоврядування Миколаївщини. У рамках роботи над захистом та підтримкою сімей наших Героїв за моєї ініціативи були внесені зміни до нашої обласної програми «Турбота». Ці зміни були прийняті депутатами Миколаївської обласної ради одностайно. 10 млн грн нададуть можливість організувати всебічну допомогу родинам військовополонених з Миколаївщини. І ця підтримка, дійсно буде всебічною – від соціальної, матеріальної та медичної допомоги до організації відпочинку дітей, - розповіла Ганна Замазєєва.

Крім того, голова облради відмітила, що у співпраці з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими буде продовжуватиме роботу у делегації родин наших захисників-військовополонених з висвітлення історій полонених Героїв. Адже життя кожного нашого Захисника та Захисниці має бути збережене!

В Консультаційному центрі буде можливість як отримати консультацію за телефоном, так і записатися на особисту зустріч.

Телефон приймальні Консультаційного центру Південного регіону: +38 (080) 020 02 02
Час роботи: з 10:00 до 16:00 з понеділка по п’ятницю
Адреса Консультаційного центру Південного регіону: 
54000, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 37 (прийом за попереднім записом).

Пресреліз

View full version