Лижник-паралімпієць Яровий з Миколаєва виграв етап кубку світу в Фінляндії

Максим Яровий, фото: Національний комітет спорту людей з інвалідністю

Миколаївський паралімпієць Максим Яровий виборов перемогу в етапі кубку світу з лижних перегонів та біатлону.

Про це повідомляє Національний комітет спорту людей з інвалідністю.

У фінському Вуокатті з 7 по 18 грудня проходив кубок світу, на якому команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю.

У передостанній день змагань у командному спринті (естафета) українські спортсмени вибороли цілий комплект нагород. Склад однієї команди становив 2 особи, повідомляє Нацкомітет.

Заслужений майстер спорту з Миколаєва Максим Яровий і Тарас Радь з Тернополя вибороли золоті медалі, посівши перше місце у комадному спринті (естафеті).

Загалом Україна на цьому кубку здобула 27 медалей, з яких 6 золотих, 8 срібних та 13 бронзових нагород.

За календарним планом, наступний етап кубку світу мав проводитися у м. Планіца, Словенія, але його скасували, тому збірна команда України далі готуватиметься до участі у чемпіонаті світу у м. Естерсунд, Швеція, який проводитиметься з 15 по 30 січня 2023. А фінальний етап кубку світу заплановано на 1-8 березня 2023 у  Солджер Холлоу, штат Юта, США.