Миколаївські борці виграли 14 нагород на чемпіонаті України з боротьби серед осіб з порушеннями слуху

Миколаївські борці на чемпіонаті України з вільної та греко-римської боротьби серед осіб з порушеннями слуху. Фото: Миколаївська ОВАМиколаївські борці на чемпіонаті України з вільної та греко-римської боротьби серед осіб з порушеннями слуху. Фото: Миколаївська ОВА

Миколаївці борці здобули 14 нагород на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед осіб з порушенням слуху, що пройшов 9-12 жовтня у Хмельницькому.

Про це повідомили у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

У змаганнях взяли участь представники 10-ти областей України та міста Києва. За підсумками змагань миколаївські борці здобули 14 нагород.