• четвер

    11 грудня, 2025

  • 4.2°
    Туман

    Миколаїв

  • 11 грудня , 2025 четвер

  • Миколаїв • 4.2° Туман

Жителі Миколаївщини та Херсонщини можуть отримати гроші від міжнародної організації на відновлення сільського господарства

Грошова допомога. Фото з відкритих джерелГрошова допомога. Фото з відкритих джерел

На території Херсонської та Миколаївської областей запускають програму підтримки сільського господарства.

На відновлення сільськогосподарської діяльності жителі цих областей зможуть отримати 3 тисячі, 75 тисяч та 150 тисяч доларів від міжнародно організації Mercy Corps.

Як повідомляють у міжнародній організації Mercy Corps, допомога надаватиметься  на відновлення сільськогосподарської діяльності та подоланні наслідків війни постраждалим родинам та тим, що вимушено перемістилися через війну, а також фермерам та бізнесам, що тісно пов’язані з сільським господарством.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Прийом заявок на фінансову допомогу домогосподарствам, малим та середнім фермерам, що постраждали від війни та підриву Каховської ГЕС стартував з 1 листопада 2024 року.

Подати заявку можна за посиланням.

«На конкурсних засадах домогосподарства можуть отримати грант біля 3000 доларів (у гривнях за курсом НБУ), малі фермери —  75 000 доларів (у гривнях за курсом НБУ), середні фермери — 150 000 доларів (у гривнях за курсом НБУ)», — додали у «Mercy Corps».

Вказується, що фінансова допомога надається в рамках програми підтримки сільського господарства України, яку реалізує міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps за сприяння Фонду Говарда Г. Баффета. Імплементуючий партнер Програми у Миколаївській та Херсонській областях — Фонд ЛАСКА.

Нагадаємо, що У жовтні в рамках програми «Соціальний захист» 98 жителів Херсонської громади отримали грошову допомогу на суму 459 тисяч гривень.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems