ЗСУ вийшли на кордон з РФ на півночі Харківщини
  • субота

    27 грудня, 2025

  • 0.6°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 27 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 0.6° Похмуро

ЗСУ вийшли на кордон з РФ на півночі Харківщини

Збройні сили України вийшли на кордон з Росією на півночі Харківщини.

Про це у Телеграмі поінформувала пресслужба Державної прикордонної служби України.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— ЗСУ вийшли на кордон з РФ на півночі Харківщини, — уточнюється у повідомленні.

На відео, яке оприлюднило відомство, видно, що прапор рф був зірваний, поруч із ним лежить знак «STOP», замість нього був піднятий український прапор.

Потім українські захисники опустили шлагбаум на кордоні та заявили, що вони «зачиняють кордон».

Після цього український військовий взяв цей знак «STOP», і повісив його біля шлагбаума лицьовим боком до боку РФ.

Як повідомлялося, в результаті успішного контрнаступу українських військ на Харківському напрямку російські війська гарячково покидають свої позиції та тікають з награбованим вглиб тимчасово зайнятих територій або на територію Російської Федерації.

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems