Росіяни атакували сьогодні Україну 42 дронами-камікадзе, — міністр МВС
  • четвер

    25 грудня, 2025

  • -5.2°
    Переважно ясно

    Миколаїв

  • 25 грудня , 2025 четвер

  • Миколаїв • -5.2° Переважно ясно

Росіяни атакували сьогодні Україну 42 дронами-камікадзе, — міністр МВС

Сьогодні вранці, 17 жовтня, російські окупаційні війська атакували Україну 42 дронами-камікадзе, Повітряні Сили збили більшість із них.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив голова МВС Денис Монастирський.

— Сьогодні зранку Україна була атакована 42 дронами, 36 із них було збито, тобто абсолютна більшість дронів, – сказав Денис Монастирський.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Він уточнив, що основний удар прийшовся на Київ, втім деякі дрони атакували також Сумську і Дніпропетровську області.  На столицю росіяни спрямували близько 30 дронів, 25 із яких збили ЗСУ.

Денис Монастирський відзначив майстерну роботу українських військових і наголосив, що влаштована Росією масована атака не досягла своєї мети.

— Ця атака мала перевершити минулий понеділок, коли були ракетні обстріли, але цього не сталося, – підкреслив Денис Монастирський.

Як повідомлялося, у Києві в понеділок зафіксовано декілька російських ударів дронами-камікадзе. Один з них влучив у житловий будинок в Шевченківському районі.          

Серед руїн житлового будинку в Києві знайшли загиблими чоловіка і дружину, які очікували на дитину. 

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems