Аварія на трасі Одеса-Миколаїв: є травмовані
  • субота

    20 грудня, 2025

  • 2.8°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 20 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 2.8° Похмуро

На трасі під Миколаєвом зіштовхнулись Nissan та Chevrolet, постраждали четверо людей

Аварія сталась зранку 7 червня. Фото: ГУНП МиколаївщиниАварія сталась зранку 7 червня. Фото: ГУНП Миколаївщини

Сьогодні вранці, 7 червня, на трасі «Одеса — Миколаїв» поблизу села Маловарварівка сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Nissan і Chevrolet.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції у Миколаївській області.

За попередніми даними, приблизно о 07:40 відбулося зіткнення двох транспортних засобів. У результаті аварії травмувалися 42-річний водій і двоє пасажирів Chevrolet — 15-ти та 33-х років. Також постраждав 26-річний водій Nissan. Постраждалих з травмами різного ступеня госпіталізували до медичних закладів.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху. Санкція передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами.

Наразі слідчі встановлюють усі обставини події.

Правоохоронці просять свідків або осіб, які мають будь-яку інформацію щодо ДТП, звертатися за телефонами: 063 785 0420 або 102.

Нагадаємо, зранку, 6 червня, близько 6:00 на перехресті вулиці Бузника та проспекту Центрального водій автомобіля Audi не впорався з керуванням і з’їхав з дороги, після чого автівка врізалась у дерево. В результаті зіткнення 29-річний водій та 57-річний пасажир загинули на місці події. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть. 

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems