• субота

    6 грудня, 2025

  • 4.3°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 6 грудня , 2025 субота

  • Миколаїв • 4.3° Похмуро

У Миколаєві запустили цілодобовий пункт видачі води

У Миколаєві з 5 січня почав функціонувати пункт видачі питної води, який обслуговуватиме людей в режимі 24/7.

Про це у своєму репортажі повідомляє Суспільне Миколаїв

Поповнити свої питні запаси миколаївці можуть біля школи №46 за адресою вулиця 9-а Поздовжня, 10. Цією можливістю  вже скористався чоловік на ім’я Євген з  яким поспілкувались журналісти.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Такі пункти дуже важливы. Навіть куховарити вдома. На два-три дні достатньо чотирьох баклажок. Грубо кажучи — це 24 літри,  — коментує містянин.

Пункт вдалось відкрити за матеріальної підтримки благодійного фонду «Рішучі» та українського співака Івана Дорна. 

Громадській діяч Євген Корольков прокоментував чому пункт облаштували на території навчального закладу.

 — Ми шукали, як це зробити й виявилось, найкращий варіант — це зробити в школах та дитячих садочках свердловину, систему очищення та зробити вільний доступ, вільну видачу для людей. Таким чином ми людям даємо воду і на майбутнє для дітей, для садочків, для шкіл буде чиста питна вода варіант створення системи очистки в школах та дитячих садочках надає населенню вільний доступ до очищеної води і в майбутньому забезпечить нею  освітні заклади, - сказав Євген Корольков.

Представник компанії, що встановлювала систему очистки води, описав процес очищення.

— Вода потрапляє сюди зі свердловини. Бере свій початок з автоматики, потім поступає на перший механічний фільтр, який затримує пісок. Далі вона потрапляє в систему зворотного осмосу. У системі цій стоїть механічний картридж, який затримує домішки. Далі вода з цього картриджа поступає на мембрани, в яких саме і проходить процес фільтрації, - розповів Сергій Семонович.

Наразі в Миколаєві все частіше відкриваються подібні пункти розливу, ознайомитись з актуальним адресами роздачі води можна за посиланням.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems