• неділя

    7 грудня, 2025

  • 5.2°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 7 грудня , 2025 неділя

  • Миколаїв • 5.2° Похмуро

Дніпропетровська ОВА підготувала план евакуації на випадок вибуху на ЗАЕС

У Дніпропетровській області розроблено план евакуації населення, а також визначено маршрути, якими перевозитимуть людей у безпечні місця в разі вибуху на Запорізькій АЕС.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

— Ми готуємося до можливої загрози. В області створено відповідний штаб, передбачено різні сценарії, щоб максимально убезпечити людей, — сказав Лисак у відеозверненні.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

Очільник ОВА зазначив, що в зоні найбільшого ризику перебувають населені пункти Нікопольського та Криворізького районів, жителям потрібно бути готовими до екстреної евакуації в разі надзвичайної ситуації.

Крім цього, необхідно підготуватися на випадок можливої загрози: зробити запас води в герметичних ємностях, зібрати тривожну валізку, багаж якої має бути ретельно запакований. У разі вибуху - закрити всі отвори в приміщенні та слухати поради від офіційних осіб.

Очільник ОВА наголосив, що ситуація контрольована і наразі радіаційний фон в області не перевищує норму.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти можуть планувати терористичний акт з викидом радіації на Запорізькій АЕС. З такою заявою до українців та світової спільноти вчора звернувся президент України Володимир Зеленський. Про мінування охолоджувача одного з реакторів на станції раніше повідомляв і голова ГУР Кирило Буданов.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems