• пʼятниця

    5 грудня, 2025

  • 4.3°
    Похмуро

    Миколаїв

  • 5 грудня , 2025 пʼятниця

  • Миколаїв • 4.3° Похмуро

У СБУ показали уламки «Орешника», яким Росія завдала удар по Дніпру

Скріншот з відео АРСкріншот з відео АР

У Службі безпеки України (СБУ) продемонстрували уламки російської ракети «Орешник», якою російські війська завдали удар по Дніпру в четвер, 21 листопада.

Про це повідомляє «АР».

Обвуглені, понівечені дроти й корпус ракети, розміром із велику шину, — це все, що залишилося від зброї, яка може бути оснащена як звичайними, так і ядерними боєголовками.

i Підтримай тих, хто щодня тримає місто в курсі

Клуб МикВісті — місце, де читач і редакція по один бік.

Учасники мають закритий чат, ексклюзивну розсилку із залаштунків життя журналістів, бачать новини раніше й впливають на зміни.

Приєднуйся. Разом тримаємо місто світлим

lock icon Безпечна оплата

Отримувачем внесків є ГО «Миколаївський Медіа Хаб» (ЄДРПОУ 45160758). Здійснюючи внесок, ви підтверджуєте згоду з тим, що внесена сума не підлягає поверненню та може бути використана ГО «Миколаївський Медіа Хаб» на реалізацію статутної діяльності, що включає підтримку незалежної журналістики та створення суспільно важливого контенту. Публічна оферта.

— Слід вказати, що вперше було виявлено на території України залишки такої ракети. Тобто до цього не документували слідчі Служби безпеки вказаний предмет, — говорить співробітник Служби безпеки України.

У СБУ також підвтердили, що ракета була запущена з полігону Капустин Яр в Астраханській області Росії.

Зазначається, що ракета мала шість боєголовок, кожна з яких несла шість суббоєприпасів. Її максимальна швидкість становила 11 Махів, а час польоту до цілі — 15 хвилин.

Нагадаємо, Володимир Путін заявив, що Росія завдала удару по місту Дніпро за допомогою балістичної ракети середньої дальності «Орешник», яка оснащена без'ядерним гіперзвуковим варіантом.

Реклама

Читайте також:

0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems