У «Дії» планують запустити онлайн-іспит на водійське посвідчення
  • середа

    14 січня, 2026

  • -6°
    Ясне небо

    Миколаїв

  • 14 січня , 2026 середа

  • Миколаїв • -6° Ясне небо

У «Дії» планують запустити онлайн-іспит на водійське посвідчення

У застосунку «Дія» можуть створити можливість для складання онлайн-іспиту для водійського посвідчення.

Про це в ефірі національного телемарафону розповів очільник Міністерства цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, спершу планують створити пілотний проєкт. Цей онлайн-іспит буде створений з вбудованим штучним інтелектом, який відстежуватиме модель поведінки людини.

Михайло Федоров також наголосив, що Мінцифри планує прибрати комунікацію людей із сервісних центрів та зробити всі послуги для водіїв «максимально онлайн».

— Послугу купівлі-продажу авто ми вже запустили, тепер працюємо над іншими, — додав міністр.

Нагадаємо, Миколаївський центр надання адміністративних послуг в тестовому режимі надає послугу «Обмін посвідчення водія» на право керування транспортними засобами».

Реклама
Читайте також:
0
Обговорення

Щоб долучитись до коментарів на сайті МикВісті.

Приєднатись до Клубу МикВісті
Можете скасувати у будь-який момент Payment systems